Als je 598 episodes na elkaar bekijkt van iets of iemand dan ben je die wel beu gezien. Maar ligt dat aan het onderwerp of aan de kijkgewoonte? Van al wat ik al zien passeren heb op het net aan al dan niet zelfverklaarde goeroe's is Paul Sellers toch één van de gunstige uitzonderingen. De man is een vakman, dat straalt uit elke handeling en elke gereedschapstoets, wie er oog voor heeft ziet dat van ver. Hoe ie met zijn vrouw omgaat interesseert mij niet echt![Big grin :D :D](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP///yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7)
Het is eigen aan het medium (internet) dat men snel uitgekeken raakt op iets of iemand denk ik, maar dat doet niks af aan de kennis van de persoon in kwestie.
De man wijst er meermaals op, en laat ook zien dat niet het (dure) gereedschap, maar de man erachter het verschil maakt bij het werken ermee. Als je de klus even goed kan klaren met een beitel van 5 euro waarom dan een exemplaar kopen van 45 euro. Tenzij je die dure veel mooier vind natuurlijk, maar dat is een ander thema![Wink ;) ;)](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP///yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7)
Er leiden meer wegen naar Rome, andere dan de weg die Paul Sellers toont, maar het is toch een mooie route![Big grin :D :D](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP///yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7)
![Big grin :D :D](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP///yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7)
Mvg,
André
Het is eigen aan het medium (internet) dat men snel uitgekeken raakt op iets of iemand denk ik, maar dat doet niks af aan de kennis van de persoon in kwestie.
De man wijst er meermaals op, en laat ook zien dat niet het (dure) gereedschap, maar de man erachter het verschil maakt bij het werken ermee. Als je de klus even goed kan klaren met een beitel van 5 euro waarom dan een exemplaar kopen van 45 euro. Tenzij je die dure veel mooier vind natuurlijk, maar dat is een ander thema
Er leiden meer wegen naar Rome, andere dan de weg die Paul Sellers toont, maar het is toch een mooie route
Mvg,
André