Iemand ervaring met de Vonroc accutacker Vpower 20v? De bijgeleverde spijkers, zowel 32 als 20mm, blijven met het kopje buiten…. Is dat normaal en hoe los je dat dan op?
Ja, ik heb de handleiding gelezen. Instelling heb ik op max staan. Iig bedankt voor de reactie.Dat lijkt me een instelling te zijn.
Heb je de handleiding gelezen ?
Ja, klopt. Dat is mijn tacker. Bewuste knop heb ik zo ver mogelijk op max gezet. Ik heb intussen andere nagels besteld. Komen volgende week pas binnen.Bekijk bijlage 167253
De meeste tackers hebben een instelmogelijkheid voor de slagkracht. Ik vond dit plaatje wat volgens Google jouw tacker zou kunnen zijn? Daar lijkt bovenop een knop te zitten?
Hoop dat het helpt, anders ben ik benieuwd waarom niet.
Geen sorry nodig, we zijn hier om elkaar te helpen, ook met zoiets kleins ;-)OPGELOST!!! Sorry mannen, maar door wat harder aan te drukken tijdens het "schieten" gaan de nagels er goed in! Zelfs in hardhout… Dus sorry voor het verspillen van jullie tijd, maar toch bedankt voor het meelezen en de reacties.
Dus is dit apparaat aan te bevelen?OPGELOST!!! Sorry mannen, maar door wat harder aan te drukken tijdens het "schieten" gaan de nagels er goed in! Zelfs in hardhout… Dus sorry voor het verspillen van jullie tijd, maar toch bedankt voor het meelezen en de reacties.
OPGELOST!!! Sorry mannen, maar door wat harder aan te drukken tijdens het "schieten" gaan de nagels er goed in! Zelfs in hardhout… Dus sorry voor het verspillen van jullie tijd, maar toch bedankt voor het meelezen en de reacties.