Populier Neerhalen

hou je al dan niet of wel van boomen?

  • Ja

    Stemmen: 18 100,0%
  • Nee

    Stemmen: 0 0,0%

  • Totaal aantal stemmers
    18
De tak die boven de dak van de buurman hing is vandaag naar beneden gekomen zonder een enkele stuk reit aan te raken ongeacht zijn enorm lengte en gewicht. Zo is hij van te voren vast gebonden. Een keer in het midden van boven af en een keer op het begin vanaf beneden.

IMG_1158.jpeg
 
Het heeft flink gewaaid afgelopen dagen tegen de richting in waar de overgebleven kroon stuk moeten vallen maar vanochtend ging de wind liggen tot tevredenheid en ik de boom in voor de laatste kappartij. Sneuvelen van een paar bessenstruiken was niet te voorkomen met de krapte en als het schade blijft beperkt tot dit ben ik er blij mee.
.
Was een mooi maar ook uitdagende klus, zwaar klimwerk, de best afbind opties uitpuzzelen en bedenken een beetje stress op een paar cruciaal momenten
daar hangende in de lucht maar het hoort allemaal erbij ik heb er wel van genoten en ben blij om mijn werk met hout uit te breiden tot deze gebied Voor nu en in de toekomst.
🌳🪾
1752499341808.png
 
Laatst bewerkt:

Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.

Hier kan straks ook info geplaatst worden.