Masterclass "zagen" op 9 november in Houtstad IJlst aanvang 15:00

jaap

Moderator
9 mrt 2008
5.946
3.027
Terkaple
www.woodworking.nl
Elk jaar in de winterperiode organiseren we met een groepje vrijwilligers een aantal lezingen in het Nooitgedagt museum Houtstad IJlst; de bozoekers is een vrij vaste groep uit de omgeving.
Als het onderwerp ook leuk is voor forummers houden we ook een middag versie. En dit is er weer eentje. Op 9 november komt Koen van Festool vertellen over alles wat Festool aan zaagmachines heeft, maar ook krijg je veel achtergrond over de techniek van de zaagbladen, toepassingen etc.

Festool heeft het afgelopen jaar veel nieuwe zaagmachines geïntroduceerd, de decoupeerzagen, de accu zagen met maar 1 accu ipv 2 een kleine eenhand reciproce zaag etc. Koen neemt ze allemaal mee, gelegenheid om even te zagen is er vast.

Natuurlijk ook een mooie gelegenheid om andere forumleden te ontmoeten, het museum even te bekijken etc
We beginnen om 15:00 en inloop vanaf 14:00 .
Entree 5 euro incl koffie/thee.
Houtstad IJlst, Sneekerpad 14 IJlst.
Stuur me een PB als je graag wilt komen.

jaap

Ps. als je beslist niet op de middag kunt, wil ik proberen om te ruilen met iemand op de avond,
 
  • Leuk
Waarderingen: de-hout-amateur

Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.

Hier kan straks ook info geplaatst worden.