
Beste Superkees,
In plaats van een invalzaag zou je ook een goede gewone cirkelzaag kunnen kopen. Ik heb zelf een GKS190 waar ik een Bosch 54T blad op heb zitten. Als geleiderail heb ik 6mm berkenmultiplex verlijmd en voorzien van skateboard tape zodat het niet schuift. Deze optie kost je compleet €150 en je hebt een goede zaag waarmee je kunt beginnen.
Ik gebruik deze combinatie ook voor een zelf gemaakte afkortzaag waarmee ik bredere stukken kan afkorten.
Het maken van deze hulpstukken is al leuk op zich en met de bak voor het afkorten heb ik al lades gemaakt die "perfect" haaks zijn. Dat is goed voor je zelfvertrouwen
Op mijn lijstje staat nog weg een GKT55, niet omdat ik deze "nodig" heb maar omdat het met de liniaals gewoon sneller werkt.