Houtworm gevonden, wat nu?

janwillem

Actieve deelnemer
14 sep 2015
567
66
Groningen
Dag mensen,

Tussen een paar planken gebruikt eiken zat een nattere plank beukenhout, vol met gaatjes. Op de plank eronder vond ik bultjes houtstof en een beestje.

Wat kan / moet ik nu het beste doen? De plank met beestjes ligt al in de container. Hoe ver reizen die beestjes in een garage? Moet ik vrezen voor de hele voorraad?
 

hdv

Post veel
24 nov 2019
1.458
810
Noord-Veluwe / Skåne
Als ik hier op in mag haken? Hoe voorzichtig moet je zijn met het bewerken van hout dat is behandeld met permetrin? Ik vermoed dat dat spul na drogen nog vervelend genoeg is om dat hout alleen met handschoenen aan en adembescherming op te willen verspanen? Het lijkt me niet iets dat je wilt inademen? Of maak ik me nu té druk?

P.S. Sorry janwillem
 

Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.

Hier kan straks ook info geplaatst worden.