Gezocht: oude houtbewerkings magazines

gelroller

Nieuw lid
5 dec 2022
7
2
belgie
Beste woodworkers,

Ik ben op zoek naar wat offline leesmateriaal, heeft er iemand nog oude houtbewerking magazines die stof te liggen vergaren?
Dan koop ik ze graag van je over!

Ik woon regio Antwerpen, maar afhankelijk van de hoeveelheid wil ik best een eindje met de auto rijden.
 
  • Leuk
Waarderingen: verwa en WZN

chrisvanaar

Actieve deelnemer
5 nov 2011
212
91
Ja je kunt mijn houtbewerkingsbijbel Fine Woodworking nrs 1 tm 154 (voorjaar 2002) + aparte inhoudsopgave overnemen . 1t/m 67 zijn ingebonden, de rest los.
Ik woon in Groesbeek dus wel een eindje rijden, maar dan heb je wél voor even wat leesvoer.....
 

verwa

Actieve deelnemer
24 aug 2016
26
1
De kempen (Antwerpen)
Ik heb nog een hoop tijdschriften liggen over houtbewerking liggen. Ze zijn nog van mijn vader en komen uit de jaren '60 dacht ik, en ze liggen idd onder het stof, ze liggen op de zolder. ;) ook regio Antwerpen. Maar ik zal eens eerst zien hoe de tijdschriften noemen en welke jaargangen het allemaal zijn en een foto van trekken.
 
  • Leuk
Waarderingen: gelroller

Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.

Hier kan straks ook info geplaatst worden.