Ik wil mijn oude TK 1688 230V tafelzaag graag gaan vervangen voor een TKU 1693 op krachtstroom, liefst met voorritser. Weet iemand er misschien ergens een te koop?
Iets zwaarder uitgevoerd in iedergeval dan de metabo. Ik heb de pkf255v8 en had een pku250 van metabo.Dank voor het meedenken. Ik had deze machine inderdaad gezien en ook al contact gehad met ze. Maar omdat ik ook de freestafel, vandiktebank en afzuiging van metabo heb zou ik dat wel net iets mooier vinden staan in de werkplaats. Voor mijn gevoel is deze EB ook net iets groter dan de TKU, of vergis ik me dan? De duitse sites hou ik ook al in de gaten inderdaad.
los van de machine en los van de prijs . . . nadien een voorritser voor een machine kopen, die ook nog gaat kopen, houdt her risico in dat de machine niet op een voorritser voorzien isEr staat een mooie te koop in Duitsland, maar deze heeft geen voorritser. Ik hou al enige tijd de verkoop websites in de gaten maar ben nog nooit de losse voorrits inrichting tegen gekomen. Zou deze vaker los aangeboden worden of kan ik beter meteen voor een machine gaan met voorritser?