Dak van Eik

zit er nog een waterkering extra in de knik en


Nee want de bovenste rij van de onderste vlakt gaat een flink stuk daaronder waardoor het water mooi doorloopt. En sluit het goed aan bij de onderste rij van de boven vlakte waardoor er alleen een minimal ruimte tussen de twee vlakten is.
ben benieuwd hoe je die bovenste shingles gespijkerd hebt.

Twee spijkers vlak naast de rij daarboven. Als die vast zit schuif ik de schindel ongeveer 10mm omhoog door him een paar flikt tikken aan de onderkant te geven totdat de spijkers afgedekt zijn .
Heb je corrosiebestendig bevestigingsmateriaal gebruikt
Ook nee, gewoon draadnagels. Op een gegeven moment toen er een kritisch massa het uitgeven wordt het problematische tot die tijd - bij mij rekening over een jaar of dertig/veertig af dan wel net zo lange als een gemiddeld dak met reit bedekking - houd het verband in samenwerking met de bevestig middelen het goed bij elkaar .
 
  • Leuk
Waarderingen: John1969

Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.

Hier kan straks ook info geplaatst worden.