Advies aankoop schulpzaag

w00t

Actieve deelnemer
11 aug 2016
100
33
Ik heb het niet voorgesteld, ik heb alleen het plaatje erbij gezocht omdat ik het helemaal niet kende. Was n.a.v. de uitleg van @John1969
 

nicodemus

Nieuw lid
2 mrt 2023
9
4
Ede
Ik heb dat inderdaad wel eens op youtube langs zien komen. Het lijkt me alleen erg lastig sturen, of valt dat mee? Een spanzaag zelf maken lijkt me ook nog wel een leuk project. Wellicht toch een betere optie dan een handzaag.
 

Wim Kluck

Oud hout
28 feb 2010
13.459
4.082
Terborg
Heb je een pax zaag wel eens in je handen gehad?
Baptist heeft ze. Persoonlijk vind ik het handvat niet goed passen in mijn handen. Ik zou gewoon kijken op marktplaats. Die adviezen zijn hierboven al geven.
Haast? Kijk eens bij ducotools. Ik krijg bijna elke avond rond 24.00 uur een mail voor de nieuwe dingen. Voor een mooie dissitonzaag moet je vaak snel zijn.
 

knotwilg

Post veel
17 apr 2011
2.490
1.261
Enschede
ingoogni.nl
1. scherpen/vijlen moet je toch, dus deze kun je meteen op schulp omvijlen. (heeft af fabriek een soort multifunctionele zetting)

2. "geen enkel" handvat is fijn, dus je moet toch aan de bak. Deze hebben rot handvaten, maar hebben wel lekker veel hout om je op uit te leven. Rex Kueger heeft modellen om uit te knippen en op het handvat te plakken en vast wel ergens een filmpje er over.

 

Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.

Hier kan straks ook info geplaatst worden.