Werkplaats/ruimte gezocht

sjrdo

Nieuw lid
25 apr 2023
1
0
Leiden
Beste houtbewerkers,
Een kleine twee jaar ben ik samen met een compagnon een meubelmakerij gestart. Dat loopt goed, maar helaas moeten we onze werkplaats nu uit. Daarom zoeken we een nieuwe plek en de vraag is dus of iemand toevallig een plek weet of open staat voor een samenwerking. Onze wensen op een rij:
- omgeving Leiden (straal van 25 km)
- minstens 60 m2
- liefst begane grond
- moet toegestaan zijn om goede verlichting/extra stopcontacten en stofafzuiging aan te leggen (kunnen we zelf)
- ook toegankelijk in avonduren/weekend
- huurprijs indicatie 750-900 euro, minstens voor een jaar, liefst langer.

Omdat wij zelf 2 dagen per week vrij hebben, is een gedeelde werkplaats ook een optie. Wij hebben in principe alle gereedschappen om een houtwerkplaats in te richten, alleen niet de geschikte ruimte. Tips/ideeën zijn welkom!
Bedankt,
groeten, Sjoerd
 

Deze plek is voor toekomstige tekst. Door nu alvast deze kolom te activeren blijft de kolommen structuur ongewijzigd en de lezerservaring hetzelfde als er hier content geplaatst gaat worden.

Hier kan straks ook info geplaatst worden.